MENU

PL | ENG| DE
Browar Witnica to strona dla pełnoletnich.

Strona https://browar-witnica.pl jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.

Nasz serwis korzysta też z plików cookies, w celu personalizacji wyświetlanych treści w serwisie oraz wyświetlania reklam tudzież zliczania statystyk.

Nasz browar

Browar Witnica istnieje nieprzerwanie w tym samym miejscu od 1848 roku. Jako jedyny w regionie producent piwa kontynuujemy tradycje piwowarskie i warzymy piwo zgodnie ze sztuką, stosując tradycyjne receptury i na bazie naturalnych składników.

Jakość naszych wyrobów doceniają nie tylko konsumenci, ale także liczne grona jurorskie na konkursach piwnych w Polsce i za granicą, gdzie piwa marki Lubuskie zdobywają liczne nagrody i medale.

Należymy do Stowarzyszenia Regionalnych Browarów Polskich, które zrzesza tylko browary regionalne przestrzegające Kodeksu Dobrego Piwa.

Piwa z naszego browaru wpisane są na Listę Produktów Tradycyjnych, prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Od czerwca 2017 roku zmieniliśmy szatę graficzną etykiet piw marki Lubuskie na bardziej przejrzystą i wyrazistą. Dzięki temu łatwiej można znaleźć piwa z Browaru Witnica na sklepowych półkach.

Gama naszych wyrobów jest na tyle szeroka, że z pewnością każdy znajdzie piwo, w którym się rozsmakuje, a nawet być może pokocha.

Zachęcamy do degustacji i niewątpliwie przyjemnego zajęcia, jakim jest odkrywanie rozkoszy Smaków Lubuskiego!

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez BotExpert24 Sp z o.o