MENU

PL | ENG| DE
Browar Witnica to strona dla pełnoletnich.

Strona https://browar-witnica.pl jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.

Nasz serwis korzysta też z plików cookies, w celu personalizacji wyświetlanych treści w serwisie oraz wyświetlania reklam tudzież zliczania statystyk.

Jesteś tutaj: Aktualności Piwo Lubuskie z dostawą do domu

Piwo Lubuskie z dostawą do domu
2020-03-20

W związku z wyjątkową sytuacją spowodowaną zagrożeniem koronawirusem uruchamiamy możliwość dostawy piwa zakupionego w naszym Punkcie Sprzedaży Detalicznej (Witnica, ul. Konopnickiej 1), bezpośrednio do Państwa miejsca zamieszkania przez przedstawicieli handlowych Browaru. Akcja będzie trwać do odwołania.

Informujemy, że w naszym browarze zostały wprowadzone szczególne środki ostrożności – m.in. każdy z pracowników ma codziennie mierzoną temperaturę, a butelki z piwem po załadunku są dodatkowo dezynfekowane. Osoby dostarczające piwo dezynfekują również ręce przed i po każdej dostawie oraz używają maseczek ochronnych.

Prosimy Państwa o odpowiednie zachowanie przy odbiorze piwa. Nie chcemy narażać naszych pracowników. Zaznaczamy, że nie będzie możliwości odbioru piwa przez osoby nietrzeźwe, a w przypadku wątpliwości odnośnie wieku nasz pracownik poprosi o okazanie dowodu tożsamości ze zdjęciem.

Szczegóły akcji i kontakt do przedstawicieli handlowych Browaru Witnica znajdą Państwo pod tym linkiem:
https://www.facebook.com/WitnicaBrowar/photos/a.190988987603787/2809645562404770/?type=3&theater

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez BotExpert24 Sp z o.o